Umów wizytę w urzędzie skarbowym – nowa usługa KAS rusza w całym kraju

Na prośbę Naczelnika Urzędu Skarbowego w Pruszczu Gdańskim zamieszczamy informację o nowej usłudze, dzięki której będzie można zarezerwować spotkanie w urzędzie skarbowym:


Od 16 listopada 2020 r. usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym" i nowy model obsługi podatników jest już dostępny w całym kraju. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.


W województwie pomorskim podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na terminy od 17 listopada włącznie. Wizytę można umówić:

  • przez internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie na stronie podatki.gov.pl podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego,
  • telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego.

Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i pracowników urzędów.


Informacja została pobrana ze strony: www.pomorskie.kas.gov.pl 

Szczegółowe informacje dostępne TUTAJ