Ferie zimowe 2023

Oj zazdrościmy naszym Uczniom! Przed nami ferie zimowe !


Z tej okazji zachęcamy do skorzystania z wycieczek:

17 stycznia wyruszamy do centrum U7 Gdańsk Wrzeszcz na dwugodzinną grę w kręgle! Tydzień później,  24 stycznia obieramy kierunek Tczew Kino Helios, aby obejrzeć najnowsze przygody znanego i lubianego Kota w butach!

Zachęcam do zapisów u Pani Ewy Grabowskiej – telefonicznie pod nr tel. 512 048 640 lub osobiście w Kamienicy Kultury w Pszczółkach.


W Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach również będzie się działo!
Przed nami dwa tygodnie kreatywnej zabawy!

16 stycznia zapraszamy na fantastyczne zajęcia „Magiczne eksperymenty”. Podczas warsztatów uczestnicy poznają tajemnice suchego lodu, dowiedzą się dlaczego jest „suchy”, jaką ma temperaturę, co to jest sublimacja, a następnie sami wyczarują magiczną chmurkę używając prawdziwego sprzętu laboratoryjnego.

Od 17 do 21 stycznia 2023 r. codziennie odbywać się będą kreatywne warsztaty, podczas których dzieci i młodzież wykonają bałwanka i podstawkę ze sznurka, a także serce, które będzie pięknym prezentem dla babci i dziadka z okazji ich święta.

Drugi tydzień ferii zarezerwowany jest dla warsztatów z majsterkowania. Razem stworzymy półkę „z niczego”, a także wykonamy rękę robota i śmigiełko.

Finałem programu tegorocznych ferii będą zajęcia, które są całkowitą nowością w bibliotece. Po raz pierwszy zapraszamy na warsztaty „Robotyka dla smyka”! Uczestnicy własnoręcznie zbudują robota gąsienicowego, a następnie zaprogramują go tak, by można było nim sterować. Każdy robot będzie miał do wykonania bardzo ważną misję.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 506 280 387.


Serdecznie zapraszamy!