Mikołajki w Gminie Pszczółki


Mikołajki za pasem, dlatego czas najwyższy zaproponować i tym młodszym i tym troszkę starszym fajne aktywności tego dnia!


Zaczynamy od najmłodszych Mieszkańców naszej gminy – zapraszamy maluszki w wieku 6-36 miesięcy z opiekunami na wspaniałe Mikołajkowe zajęcia prowadzone przez panią Dorotę Modzelewską.
UWAGA – z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy!


Po zajęciach przenosimy się o 13.00 do Kamienicy Kultury w Pszczółkach, gdzie będą już czekały brystole, naklejki, brokaty i wszystko, co jest niezbędne do stworzenia wspaniałych świątecznych kartek! Serdecznie zapraszamy trochę starsze dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne – wspólnie potniemy, pokleimy i stworzymy prawdziwe dzieła sztuki!
W tym samym czasie, Kamienicę odwiedzi św. Mikołaj! Będzie czekał na grzeczne dzieci w godzinach trwania warsztatów tj. od 13.00 do 15.30.


Popołudnie rezerwujemy dla jeszcze starszych i lubiących zajęcia manualne – o godz. 16.00 rozpoczynamy warsztaty tworzenia ozdób świątecznych na szydełku. Zapewniamy materiały, potrzebujemy tylko chętnych rąk do pracy! Tak jak w przypadku zajęć dla Maluchów - obowiązują wcześniejsze zapisy.


Serdeczna prośba do Państwa - zależy nam na tym, aby w Mikołajkach wzięli też udział przebywający na terenie naszej gminy obywatele Ukrainy. Są wśród nas - w szkole, w pracy, w sąsiedztwie - przekażcie Im proszę informację o naszych aktywnościach. Fajnie będzie razem spędzić czas!