Dzień Edukacji Narodowej w placówkach oświatowych

 Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej nie były wczoraj jedyną uroczystością – świętowaliśmy również w:

  • Szkole Podstawowej w Pszczółkach – imponujące występy! Jestem pod ogromnym wrażeniem przygotowania uczniów przez Panią Katarzynę Sobiesiak oraz Panią Małgorzatę Augustyniak. Planowałem uczestniczyć tylko w jednym z kilku apeli, ale wspaniała atmosfera i czysta ciekawość – „co jeszcze pokażą” nie pozwoliła mi za szybko opuścić murów tej szkoły!
  • Szkole Podstawowej w Skowarczu oraz Różynach – Dzień Edukacji Narodowej został połączony z bardzo ważnym wydarzeniem – pasowaniem na ucznia klasy I.

Zdecydowanie w Gminie Pszczółki każda placówka trzyma taki sam wysoki poziom i wszystkie występy uczniów zasługują na ogromne oklaski! Serdecznie gratuluję wszystkim dzieciom włączenia do Braci Uczniowskiej oraz Rodzicom – mają Państwo wspaniałe Pociechy!

Życzę przyjemnej edukacyjnej drogi i jestem pewny, że z tak wspaniałymi nauczycielami nie będzie za bardzo wyboista .

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty serdeczne podziękowania za codzienny trud oraz zaangażowanie w pracę z uczniami.

Życzę Państwu niegasnącej motywacji oraz kolejnych, satysfakcjonujących lat w swoim, tak ważnym dla młodego pokolenia, zawodzie.


                                                                                               Wójt Gminy Pszczółki

                                                                                                  /-/ Maciej Urbanek