Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej
Szanowni Pracownicy spółki Eco Probe sp. z o.o. na czele z Panią Prezes Natalią Guzek!
Z okazji Dnia Pracownika Służb Komunalnych składam Państwu wyrazy uznania oraz serdeczne podziękowania za codzienną, odpowiedzialną i wymagającą pracę.
Państwa wysiłek często pozostaje niedostrzegany, choć ma ogromne znaczenie dla jakości życia mieszkańców. To dzięki Państwa zaangażowaniu zapewniona jest ciągłość działania systemu wodno-kanalizacyjnego, utrzymanie porządku i czystości oraz dbałość o estetykę przestrzeni publicznej. Są to zadania wymagające systematyczności, odpowiedzialności i stałej gotowości do działania.
Ubiegłoroczny sukces spółki – wypracowana nadwyżka w wysokości 454 tys. zł jest wspólnym osiągnięciem całego zespołu. To efekt pracy każdego z Państwa i dowód na to, że codzienne zaangażowanie przekłada się na stabilność oraz sprawne funkcjonowanie tak ważnej dla mieszkańców jednostki.
Dziękuję za Państwa trud, rzetelność i wkład w rozwój naszej gminy.
Życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.
Wójt Gminy Pszczółki
Maciej Urbanek

