Logo Gminy Pszczółki

Koncert Kolęd i Pastorałek w kościele pw. św. Wojciecha w Żelisławkach

Niedzielny (12.01) Koncert Kolęd i Pastorałek w kościele pw. św. Wojciecha w Żelisławkach wzruszał, powodował uśmiech, pozwalał na wspólne kolędowanie, ale przede wszystkim zachwycał!
Zachwycał różnorodnością, ogromnym talentem występujących oraz perfekcyjnym przygotowaniem całości. 
Serdecznie dziękujemy Rodzinom Olejnik i Szczypiorskich za fantastyczny koncert, owacje na stojąco tylko potwierdziły Jakość występu przez duże "J"!
Ogromne gratulacje przekazujemy również Pani Monice Ambros-Zezuli, która była odpowiedzialna za scenariusz wydarzenia – perfekcyjne to mało powiedziane!
Podziękowania przekazujemy również Zosi Szczypiorskiej, "szefowej" tego zamieszania!  To właśnie z jej inicjatywy odbył się niedzielny koncert!
Dziękujemy księdzu proboszczowi Grzegorzowi Kreftowi za przychylność w organizacji tego typu pięknych wydarzeń w kościele w Żelisławkach.

Galeria zdjęć

DSC_6726 DSC_6731 DSC_6740 DSC_6746 DSC_6755 DSC_6759 DSC_6763 DSC_6773 DSC_6779 DSC_6783 DSC_6785 DSC_6788 DSC_6810 DSC_6812 DSC_6818 DSC_6827 DSC_6833 DSC_6842 DSC_6849 DSC_6853 DSC_6865 DSC_6879 DSC_6887 DSC_6892 DSC_6902 DSC_6911 DSC_6921 DSC_6935 DSC_6940 DSC_6944 DSC_6947 DSC_6949 DSC_6950 DSC_6956 DSC_6960 DSC_6971 DSC_6986 DSC_6994 DSC_7006 DSC_7013
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności