Michał Piotrowicz Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Pszczółkach na kolejne 7 lat
Z ogromną przyjemnością informujemy, że na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Pszczółkach ponownie powołany został pan Michał Piotrowicz.
Będzie on kontynuował swoją dotychczasową, pełną pasji i zaangażowania pracę przez kolejną 7-letnią kadencję, aż do 17 maja 2032 r.
Od 2021 roku, kiedy pan Michał objął stanowisko, Gminna Biblioteka Publiczna w Pszczółkach dosłownie rozwinęła skrzydła. To już nie tylko książki – to centrum kultury, które tętni życiem! Koncerty, spotkania autorskie, wernisaże, warsztaty... a wszystko dla mieszkańców Gminy Pszczółki.
Biblioteka to dziś aktywny uczestnik życia naszej gminy – nie zamykają się w czterech ścianach, ale wychodzą do ludzi. Są obecni na wydarzeniach, współtworzą klimat i wspierają integrację. Nie sposób nie wspomnieć o bogatej ofercie warsztatów – coś dla najmłodszych, coś dla młodzieży, a także dla Seniorów!
Dzięki skutecznemu pozyskiwaniu środków zewnętrznych, biblioteka zyskuje nowe możliwości i jeszcze atrakcyjniejszą ofertę.
Rok 2025 rozpoczął się na prawdę imponująco. Spotkania z tak wybitnymi postaciami jak Andrzej Dragan czy Krzysztof Zanussi sprawiły, że o naszej bibliotece mówi się już nie tylko w Pszczółkach!
Panu dyrektorowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, kreatywnych działań i jeszcze ciekawszych pomysłów.

