Logo Gminy Pszczółki

 Największa w historii Gminy Pszczółki inwestycja: budowa nowej Szkoły Podstawowej w Różynach - pierwsza łopata na placu budowy wbita

Dzisiaj (28.02 br.) w godzinach porannych, wójt Maciej Urbanek w towarzystwie parlamentarzystów, radnych, sołtysów Różyn i Kleszczewka, dyrektora Szkoły Podstawowej w Różynach Pani Grażyny Lewandowskiej, księdza Proboszcza Jarosława Olewnika, lokalnych działaczy oraz Wykonawcy, firmy BMI - Budownictwo Makurat Invest spotkali się na placu budowy przy ul. Zielonej.
Spotkanie, oprócz charakteru formalnego, miało również symboliczne znaczenie - dzisiaj oficjalnie wbito pierwszą łopatę pod budowę nowej Szkoły Podstawowej w Różynach. Od tego momentu ruszają prace budowlane.
Dziękujemy za obecność prezesowi spółki Makurat Invest, Pan Mirosławowi Makuratowi, Poseł na Sejm RP Pani Magdalenie Sroce oraz Senator RP Panu Ryszardowi Świlskiemu.
Dziękujemy proboszczowi parafii pw. św Wawrzyńca w Różynach księdzu Jarosławowi Olewnikowi za poświęcenie placu budowy.
Na uroczystości obecny był również Pan Józef Soból, wieloletni sołtys wsi Kleszczewko oraz ceniony działacz. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia! 
Otwarcie placówki jest planowane na wrzesień 2025 r. 

Galeria zdjęć

1 2 DSC_4547 DSC_4786 DSC_4817 3 DSC_4548 DSC_4553 DSC_4562 DSC_4579 DSC_4590 DSC_4594 DSC_4595 DSC_4616 DSC_4627 DSC_4629 DSC_4636 DSC_4649 DSC_4686 DSC_4712 DSC_4734 DSC_4743 DSC_4752 DSC_4763
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności