Życzenia z okazji Dnia Matki
Drogie Mamy!
Z okazji Dnia Matki składam wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, spokoju, codziennej radości oraz jak najwięcej chwil pełnych miłości i dumy z tych, których wychowujecie i wspieracie każdego dnia.
Niezależnie od tego, czy dziś trzymacie za rękę swoje małe dzieci, czy z troską i ciepłem patrzycie już na dorosłe córki i synów - rola Mamy pozostaje wyjątkowa przez całe życie.
Bo Mama to wyjątkowa postać. To bezpieczna przystań, dobre słowo, troska i obecność, do których wracamy niezależnie od wieku. To ktoś, kto zawsze wysłucha, wesprze i przypomni, że nawet w trudniejszych chwilach nie jesteśmy sami.
Dziękuję wszystkim Mamom za cierpliwość, siłę, codzienny trud i ogrom serca, który dajecie swoim rodzinom i bliskim.
Życzę Wam, abyście każdego dnia czuły się ważne, doceniane i kochane - nie tylko od święta.
Wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Matki!
Wójt Gminy Pszczółki
Maciej Urbanek

