Życzenia z okazji Dnia Dziecka
Drodzy Mali Mieszkańcy!
Z okazji Waszego święta życzę Wam mnóstwa radości, niekończących się powodów do uśmiechu, wspaniałych przygód oraz spełnienia nawet tych najbardziej kolorowych marzeń. Niech każdy dzień będzie pełen zabawy, odkrywania świata i beztroskich chwil spędzonych z rodziną oraz przyjaciółmi.
Dziękuję, że swoją energią, ciekawością i uśmiechem sprawiacie, że nasza gmina jest jeszcze piękniejszym miejscem do życia!
Niech Dzień Dziecka trwa nie tylko dziś, ale przez cały rok!
Wszystkim Dzieciom – tym małym i tym trochę większym – życzę cudownego świętowania!
Wójt Gminy Pszczółki
Maciej Urbanek

